• +420 606 839 398
  • hr@easyenglish.cz

Zaměstnavatelé

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE

Potřebujete nového spolupracovníka / zaměstnance a nemáte čas, volnou kapacitu nebo patřičně dovednosti?

Nabízíme vám řešení:

povedeme za vás proces výběru, analýzu pracovního místa  (specifikace požadavků), vytipování ideálního kandidáta na základě popisu pracovní pozice, pohovor vedený v českém nebo anglickém jazyce, výběr a hodnocení výsledku pohovoru, možnost využití grafologického rozboru a příbuzných kresebných technik (popisuje pisatele, silné a slabé stránky, dispozice, tendence, vlohy, vlastnosti, přejaté role a vzorce chování, dynamiku osobnosti).

  • Reference : Bouygue Intl, IPSEN, Modrá Pyramida, AVIVA, Středočeské muzeum, RH Consulting, Macro, Vodafone, Deloitte,  Provident Financial

 

Jak vám pomůžeme?

  1. Po dodání popisu pracovní pozice a osobní charakteristiky zveřejníme vaši nabídku na našem webu ZDARMA. Následně vám dodáme kontakty a profily uchazečů splňujících vaše požadavky (cena za jednoho uchazeče dohodou dle typu pozice – v řádu stokorun).
  2. V případě vašeho zájmu provedeme předvýběr nebo konečný výběr uchazečů (jazykové testování, praktické dovednosti), cena dohodou dle požadavků zaměstnavatele, žádné další provize neúčtujeme

 

Napište nám
Please enter your email!

O nás

Jazyková škola EASY ENGLISH byla založena v roce 1990 absolventem katedry anglistiky a amerikanistiky Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze (obor učitelství angličtina – čeština) Mgr. Pavlem Ryntem, který po celou dobu jazykovou školu osobně řídí. Firma později rozšířila své pole působnosti o činnost personální a poradenské agentury, na níž se podílí zkušená personalistka Bc. Kateřina Rodová MSc.

Newsletter

Přejete si na svůj e-mail zdarma dostávat užitečné rady a tipy pro učení a používání angličtiny, vtipy, testy, příběhy atd.? Náš měsíčník je tu pro Vás !

Kontakt

EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.

Lutovítova 810, Kralupy nad Vltavou

+420 606 839 398

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.